22 роки заради сімей. Eldorado.ua запросили всіх на свій День Народження.

22 роки заради сімей. Eldorado.ua запросили всіх на свій День Народження.

Цього року одному з найбільших українських рітейлерів Eldorado.ua виповнилося 22 роки.

Eldorado.ua святкує день народження з 27 вересня по 25 жовтня і дарує 22 мільйони на техніку для всіх, а разом з тим ще й знижки на різні товари. Бо ж 22 роки заради сімей існує ваш Eldorado.ua. Деталі про акції та знижки можна знайти на Eldorado.ua. Також із будь-яким питанням можна звернутися до консультантів в магазинах чи на гарячу лінію мережі.

Щоб відзначити цю подію знижками та подарунками Eldorado разом з агенцією IAMIDEA розробили  креативну рекламну кампанію.

 

«22 роки Eldorado працює заради і завдяки українським сім’ям і ми хотіли в новій рекламній кампанії не тільки продовжити історію нашого нового позиціонування, а й відзначити, що день народження нашої компанії — це велике родинне свято, на яке запрошено кожного.» — Оксана Кулікова, маркетинг директорка Eldorado.ua

Даруємо 22 мільйони на техніку для всіх. Eldorado.ua 22 роки заради сімей — YouTube

У рамках нової філософії бренду Eldorado.ua зосередився на сім’ях, таких різних і таких однакових у моментах, що їх об’єднують. Техніка у цій концепції виконує роль інструмента, який допомагає ці моменти створювати. Коли ми кажемо про сім’ю, то не маємо на увазі лише “чоловік-дружина-діти”. Сім’я це про матусь, татусів, дідусів, бабусь, про всіх рідних та близьких, про тих хто піклується або переживає за нас, а ми – за них. Ми хочемо піклуватися про сім’ї та давати кожному впевненість у якісній покупці та сервісі, особливо якщо мова йде про купівлю техніки для близької та рідної людини, і подарунки готуємо теж як для рідних.
З новою філософією Eldorado.ua заради сімей, на день народження було вирішено фактично запросити кожну родину з усієї країни.  У ролику герої отримують листівку-запрошення на свято і тим самим запрошують глядачів, щоб подякувати всім-всім.

Нагадаємо, Eldorado.ua — зручний сімейний постачальник побутової техніки та електроніки, представлений в офлайн- і онлайн-середовищі. Компанія заснована в 1999 році. У 2013 році компанія стала на 100% українською. Тоді відбулося злиття з мережею «Технополіс». З тих пір ELDORADO.UA — роздрібна мережа електроніки та побутової техніки № 1 по товарообігу в Україні.

 

22 года ради семей. Eldorado.ua пригласили всех на свой день рождения.

В этом году одному из крупнейших украинских ритейлеров Eldorado.ua исполнилось 22 года.

Eldorado.ua празднует день рождения с 27 сентября по 25 октября и дарит 22 миллиона на технику для всех, а вместе с тем еще и скидки на различные товары. Ведь 22 года ради семей существует ваш Eldorado.ua. Детали об акциях и скидках можно найти на Eldorado.ua. Также с любым вопросом можно обратиться к консультантам в магазинах или на горячую линию сети.

Eldorado.ua вместе с агентством IAMIDEA разработали рекламную кампанию, чтобы отметить это событие скидками и подарками.

«22 года Eldorado работает ради и благодаря украинским семьям, и мы хотели в новой рекламной кампании не только продолжить историю нашего нового позиционирования, но и отметить, что день рождения нашей компании — это большой семейный праздник, на который приглашены все.» — Оксана Куликова, маркетинг директор Eldorado.ua

Даруємо 22 мільйони на техніку для всіх. Eldorado.ua 22 роки заради сімей — YouTube

В рамках новой стратегии Eldorado сосредоточился на семьях, таких разных и таких одинаковых в моментах, которые их объединяют. Техника в этой концепции выполняет роль инструмента, который помогает эти моменты создавать.

С обновленным слоганом Eldorado.ua ради семей, в день рождения было решено фактически пригласить каждую семью со всей страны.

В ролике герои получают открытку-приглашение на праздник и тем самым приглашают зрителей, чтобы поблагодарить всем-всем.

Напомним, Eldorado.ua — удобный семейный поставщик бытовой техники и электроники, представленный в офлайн- и онлайн-среде. Компания основана в 1999 году. В 2013 году компания стала на 100% украинской. Тогда произошло слияние с сетью «Технополис». С тех пор Eldorado.ua — розничная сеть электроники и бытовой техники № 1 по товарообороту в Украине.

Оставьте комментарий