Аксесуари для електробритви: що треба знати

Аксесуари для електробритви: що треба знати

Якщо є електробритва — то, звісно, проблем з бриттям бороди та вусів стає суттево менше. Але це “старовинні” бритви здавалися вічними, та й тільки нашим дідусям, адже якість бритви після десятку років користування залишає чекати кращого. Але сучасні бритви цілком можуть оновлюватися, і у цій статті ми розповіми, які бувають аксесуари для електробритви, і які потребують заміни в разі чого.

Сітка. Це та сама сітка, що не дає лезам торкатися та пошкоджати шкіру, у той час як дозволяє волоссю проникати до лез. Зазвичай сітку треба просто чистити від залишків волосся, щоб вона не забивалася.

Ріжучі леза. Вони можуть бути частиною системи бритвенного блоку чи іншими, але основна функція — саме зрізати волосся. Леза потрібно замінювати тоді, коли стає зрозуміло, що волосся вони стригуть вже погано, а іноді і з болісними відчуттями.

Бритвенна голівка. Це сукупність ножа та сітки, і не підлягає заміні окремої деталі (власне, сітки або ножа). Так що доведеться міняти всю пару загалом.

Картридж для очистки. Завдяки йому піна для бриття, гель та волосся не потрапляють в ріжучий блок.

Конструкція

Варто зауважити, що кожна електробритва має свої особливості. Так, деякі з них можна мити під проточною водою, а інші — вже ні. Також в залежності від моделі бритва може бути цільною (непридатною для розбору) та розбірною.

Сумісність

Взагалі існують два класи сумісності:

  • Оригінальний. Такі аксесуари підходять лише до окремих моделей або серій електробритв, і це варто зауважувати, адже виробник частіше за все вказує це в інструкції.

  • Сумісний. Назвати універсальним такий клас не можна, адже він орієнтований на багато моделей або серій електробритви, але пристрій має бути одного і того ж бренду.

Взагалі аксесуари сучасної електробритви достатньо довговічні. Але всеодно більшість лез затуплюються вже через рік-два експлуатації, що призводить до погіршення якості бриття.

Оставьте комментарий