AppleEvent: MacBook Pro тепер теж з чубчиком як у айфонів

AppleEvent: MacBook Pro тепер теж з чубчиком як у айфонів

Що ж, друга осіння презентація Apple завершилась, і, хоча вона не настільки масштабна, як вереснева, де були представлені нові iPhone, все ж вона може бути цікавою для професіоналів, і не тільки. Головна новина — “чубчик” тепер не тільки у iPhone.

MacBook Pro нового покоління мають екрани з 16,2 та 14,2 дюйми, з розрішенням 3456×2234 і 3024х1964 відповідно. Що характерно, молодша модель тепер має розрішення вище, ніж у старшої минулого покоління.

Але головною особливістю очікувано стали “чубчики”, про які вже говорили раніше інсайдери. Вони були створені для того, щоб зменшити розмір бокових граней до 3,5 мм, за рахунок чого камера змогла уміститися в характерний “чубчик”, а також FaceID. Останнього, судячи зі всього, все ж не сталося. Камера, вбудована в “монобров”, має 7,7 і 5,9 Мп відповідно, 1080р. Екран mini-LED тепер підтримує HDR, яскравість до 1600 ніт, а також частоту оновлення до 120 Гц за допомогою технології ProMotion.

Аудиосистема складається з шістьох динаміків, підтримує студійний звук, на 80% більше басів, та позиціонується ідеальною в сенсі співвідношення між шумом та якістю.

Також “залізо” представлене новим чіпом М1 Мах, який купертінівці називають найбільшим чипом, який підтримує 64 Гб оперативної памяті, а також до 8 Тб — користувацької. Взагалом, чип компанії часто порівнювали з М1, і, звісно, він у всьому був набагато кращим. Одне можна сказати точно: MacBook Pro буде одним з найпотужніших ноутбуків для роботи з відео. Також він має розєм HDMI, вихід 3,5 дл навушників і порт зарядки MagSafe. Але тачбар у нових ноутбуках все ж таки зник.

AirPods 3, мабуть, більшість поціновувачів очікували більше, ніж ноутбуки для обробки відео. Вони також підтвердили, що інсайдери були праві: вони, як і AirPods Pro, будуть без силіконових амбушюр. Оснащені вони сіткою, яка приглушує звуки вітру під час телефонної розмови, будуть захищені від поту та вологи за стандартом ІРХ4 для занять спортом, а також матимуть адаптивні налаштування для кожного користувача окремо. Разом з кейсом навушники пропрацюють до 30 годин, а з одного заряду — до 6 годин. Пятьох хвилин заряду в кейсі буде досить для години прослуховування музики.

Наостанок досить нетривала презентація продемонструвала розумну колонку HomePod mini у нових кольорах, втім, для українського користувача ця новина, мабуть, не дуже корисна, адже колонки у нашій країні офіційно досі ще не продаються. Можна підвести висновок: новий MacBook Pro буде цікавим професіоналам, які працюють з відеомонтажем, навушники третього покоління — це гаджет для більшого загалу, а колонки будуть не дуже цікавими для українського користувача. Але що ми знаємо точно — завтра буде дуже багато мемів про “чубчик” MacBook Pro.

Оставьте комментарий