Eldorado та Gelius передали нові хірургічні інструменти Інституту хірургії ім.Амосова

Eldorado та Gelius передали нові хірургічні інструменти Інституту хірургії ім.Амосова

30 листопада, у щедрий вівторок, компанія Eldorado та бренд Gelius разом з Анною Добриднєвою передали хірургічний інструмент для проведення термінових операцій у новонароджених Національному інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова.

Це так звані мікроінструменти, які відрізняться від своїх аналогів малими розмірами та бездоганною якістю виконання (мікропінцети, судинні затискачі, голкотримачі). Саме такий інструмент дозволяє безпечно та якісно оперувати серце новонародженого та судини діаметром від 1 до 3 міліметрів у діаметрі.

Вартість обладнання склала 153 200.00 гривень.

Необхідна сума на закупку хірургічних інструментів була зібрана в рамках благодійної акції «Енергія маленьких сердець» від Eldorado та бренду Gelius.

Механізм благодійної акції був простий: з кожної одиниці проданих гаджетів Gelius у мережі Eldorado 10 гривень перераховувались на благодійність. Таким чином бренди реалізовують свою соціальну відповідальність, а люди мають змогу стати благодійниками, не витрачаючи зайвих коштів, а лише отримуючи той продукт, якого потребують.

Благодійна акція тривала по всій території України з 14.08.2021 по 30.09.2021 року.

Маркетинг директорка Eldorado Оксана Кулікова відмітила, що підтримка таких проектів – один із важливих напрямків корпоративно-соціально відповідальності Eldorado. Тільки об’єднавши зусилля, можна отримати дійсно вагомий результат.

Партнер проекту – фандрайзингова платформа онлайн-благодійності Dobro.ua. Інститут серця ім. Амосова – саме те місце, де діти з вродженими вадами серця мають великі шанси на порятунок. У цьому медичному закладі щорічно обстежують до 12 тисяч маленьких пацієнтів з усієї України. За результатами обстежень, майже 700 малюків оперують, з них 70 операцій при критичних вадах. Це операції Норвуда при гіпоплазії лівих відділів серця, операції артеріального переключення при транспозиції магістральних артерій, системно-легеневі анастомози при атрезії легеневої артерії та багато інших.

Нове обладнання значно покращить якість операцій, і в рази збільшить шанси немовлят з різними патологіями вижити і одужати. Щоб врятувати маленькі серця, окрім висококваліфікованого персоналу, необхідна наявність спеціального хірургічного інструментарію. Якісний хірургічний інструмент – важливий фактор якості медичної допомоги. Від того, наскільки лікарня оснащена хірургічними інструментами для виконання конкретних операцій і процедур, залежить здатність медиків надати потрібну допомогу пацієнтам.

Оставьте комментарий