Електростимулятор і навіщо він потрібен

Електростимулятор і навіщо він потрібен

Електростимулятор, він же міостимулятор, багатьма сприяється як такий пристрій, що може замінити тренування у спортзалі. Звісно, це зовсім не так, і заняття спортом він замінити не здатен, але у багатьох випадках він може допомогти відновити чи підтримати форму, і ми розповімо про те, як обрати міостимулятор для дому.

Що він може

Використовується він для багатьох цілей. Наприклад, для підвищення тонусу мязів, допомога в їх нарощуванні, покращення кровообігу. Також електростимулятори використовуються для похудіння завдяки активізації процесів розщеплення жирів, але все ж не варто думати, що вони замінять дієти — це допоміжний засіб, а не основний.

До того ж електростимулятор допоможе укріпити імунітет, прискорити метаболізм, полівшити роботу ендокрінної та центральної нервової систем.

Також міостимулятори використовуються при профілактиці захворювань, в реабілітації після операцій, в лікуванні наприклад, для підшвидчення регенерації тканей.

Звичайно, цей пристрій не є необхідним для кожного. Але він необхідний для окремих косметологічних операцій, пластичної хірургії та при малорухливому образі життя задля профілактики атрофії. Також він необхідний у разі зниження тонусу мязів чи еластичності шкіри.

Виконання

Електростимулятори можна поділити на стаціонарні та бездротові. Стаціонарні — це, як правило, пристрої професійного чи напівпрофесійного сегменту, його використовують у салонах, чи при серйозному підході вдома. Вони мають більшу кількість каналів (до 24), та більшу потужність.

Бездротові електростимулятори — це найбільш поширений вид пристроїв, який має вигляд поясів, “метеликів” чи поясів. Їх потужність нижча, ніж у професійних пристроях, і вони, частіше за все, використовуються суто для косметологічного ефекту та для загального тонусу. Їх перевага в мобільності та в ціні, яка невисока в порівнянні з професійними та напівпрофесійними пристроями.

По назначенню стимулятори можуть бути як універсальними, так і жіночими чи чоловічими. Жіночі пристрої призначені для боротьби з целюлітом, на підтримку еластичності шкіри, у той час як чоловічі більше орієнтовані на підтримку тонусу мязів живота, плечей та інших частин тіла, а також формування рельєфу.

Виконання

Як і говорилося вище, стимулятори можуть бути:

  • Метелики. Як правило, використовуються для стимуляції мязів стегон, сідниць, пресу, грудей чи рук, але їх основний мінус — працюють вони недовго.

  • Шорти. Їх задача — тренування мязів стегон та сідниць.

  • Пояс. Такі стимулятори нагадують широкий пояс, і призначені для тренування мязів пресу.

  • Універсальний. Цей стимулятор має набір електродів для стимуляції різних частин тіла та різних мязів.

Технічні деталі

Треба також звернути увагу на технічні характеристики приладу

  • Кількість каналів. В залежності від того, що потребується від стимулятора (корекція фігури, лікування, чи інший вид потреб) стимулятор має мати різну кількість каналів. Для фізіотерапевтичного лікування буде достатньо двох каналів, у той час як при боротьбі з целюлітом може знадобитися до 10 каналів. Взагалом, їх буває і більше, але , як правило, зустрічаються саме такі рішення.
  • Електроди. Вони виконують основну місію: проводять через себе електричний струм. Вони бувають гелієвими, головним мінусом яких є їх недовговічність, на ременях, які діють на обмежених частинах тіла, та зі спонжами, які потрібно змочити водою, і які не потребують гелю. 
  • Рівень електричного імпульсу. В залежності від частини тіла, на якій буде використовуватись електростимулятор, треба підбирати пристрої з відповідним імпульсом. Так, для чутливих частин тіла (обличчя, шия, груди) потрібні пристрої до 15 мА, а для проблемних участків знадобиться вже до 25 мА.

Цих рекомендацій вистачить для вибору електростимулятора, але варто пам’ятати, що цей пристрій може мати вплив на здоров’я, і не рекомендується при вагітности, при використанні кардіостимуляторів, і, в цілому, перед використанням потрібно прокунсультуватись у лікаря.

Оставьте комментарий