FreeBuds Lipstick: представлено нові преміальні навушники від Huawei

FreeBuds Lipstick: представлено нові преміальні навушники від Huawei

Китайський гігант Huawei після санкцій не збирається “на пенсію”. По-перше, у Китаї популярність продукції компанії не впала, а по-друге — подолати кризу в компанії налаштовані серйозно. Принаймні, таке враження може скластися з амбіцій: наприклад, сьогодні були анонсовані нові бездротові навушники FreeBuds Lipstick, які в Huawei позиціонуються досить гучно — як преміальний товар для жінок у вигляді помади.

Перше, на чому загострюють увагу виробники — це те, що над навушниками працювали дизайнери з Паризького центру естетичних досліджень, аби створити гаджет, який буде асоціюватись з преміальним сегментом. Звичайно, зробити дизайн бездротових навушників унікальним досить важко, і FreeBuds Lipstick нагадують інші такі навушники, наприклад, від Apple. Також виробник зазначає, що навушники робилися після багатьох досліджень вушник раковин, тому вони максимально ергономічні, та сумісні з більшістю вушник раковин середьостатистичного користувача.

Футляр виповнений з неіржавіючої сталі, яка, як кажуть представники компанії, стійка до корозії, та належить до класу “люкс”. По їх же словах футляр знаходиться в ароматизованій упаковці, а звук, який видає кришка футляру при відкритті, нагадує звук відкриття футлярів преміальних помад. Власне, назва навушників перекладається з англійської саме як «помада».

Але це все маркетинг, і краще розповісти про технічні деталі. Як і всі навушники преміального сегменту, FreeBuds Lipstick оснащені технологією активного шумоподавлення. Диапазон частот тут сягає 40000 герц, також навушники підсилюють середні та високі частоти, та посилюють баси. Навушники переключаються з різних пристроїв на будь який інший пристрій Android, або ж iPhone. Еквалайзер пристрою здатен підлаштовуватись під вухо конкретного користувача задля найліпшого звуку, і цей ефект створюється завдяки аналізу форми вуха. Є також і функція запису звуку з відсіюванням зайвих звуків, що, наприклад, буде корисним при записі відеоблогу на вулиці.

Автономність пристрою наступна: якщо вимкнути шумоподавлення, то з футляром автономність становитиме до 22 годин, а повністю заряджені навушники будуть працювати 4 години.

Ці навушники найближчим часом з’являться в Україні, але поки що невідомо, яка в них буде ціна, та чи не буде серія лімітована. Вочевидь, цільова аудиторія користувачів — це жінки, яким повинні сподобатися стильні навушники у такому футлярі.

Оставьте комментарий