Google Pixel 6: представлено флагман, але не такий, як інші Android

Google Pixel 6: представлено флагман, але не такий, як інші Android

Звичайно, жодна стаття про презентацію, яка проходить після презентації Apple, не може уникнути фрази “на наступний день після презентації Apple…”, і ця не буде виключенням. На наступний день після презентації Apple компанія Google офіційно представила свій новий флагман — Google Pixel 6 та старшу Google Pixel 6 Pro.

Перша значна відмінність від інших андроїд-смартфонів — власний процесор. Чіпсет, розроблений у самій компанії, має назву Google Tensor, і це восмиядерний процесор, який порівнюють з Qualcomm Snapdragon 765G, і який був встановлений у Google Pixel 5.

Кажуть, що швидкість кастомного чіпсету на 80% вища, ніж на процесорі від Qualcomm, але поки що не зявилося порівнянь з Qualcomm Snapdragon 888. Але є цікава реакція від Qualcomm у офіційному Твітер-акаунті, де рішення Гугл було іронічно позначене багатьма червоними прапорцями — в очевидь, Qualcomm намагається насміхатись з такого рішення Google, але дехто вважає, що це злість компанії від втрати клієнта.

Чи будуть Google Tensor краще ніж Qualcomm Snapdragon 888 — покаже час, але вже зараз деякі дослідники вважають, що перегріватись вони будуть менше. Також обіцяють енергоефективність — смартфон повинен працювати до 24 годин без підзарядки, а також покращать розпізнавання голосу користувача.

Екран Google Pixel 6 Pro має OLED-матрицю з 6,7 дюймами та розрішенням 1440х3120 пікселів. Частота варіюється від 10 до 120 Ггц. Оперативка тут — 12 Гб, а флеш-накопник — від 128 Гб

Потрійна камера обіцяна як найпотужніша в історії смартфонів компании. Це потрійний модуль з 50 Мп основним модулем з на 150% більшою площею збирання світла, 48 Мп телефото, з чьотирьохкратним оптичним та двадцятикратним цифровим зумом, та ультраширокою камерою на 12 Мп та з кутом 112 градусів.

Цікавіші не ці цифри, а те, що смартфони Pixel завжди вважалися одними з найкращих камерофонів на ринку, стабільно займаючі перші місця у рейтингах. Тому дуже цікаво буде дізнатися, як “Піксель” поведе себе у порівнянні, з, наприклад, новими iPhone 13. Модуль селфі-камери має 11 Мп.

Акумулятор має 5000 мАг, швидку зарядку на 30 Вт, реверсійну зарядку та бездротову. Також Google Pixel 6 Pro має стандарт захисту ІР68.

Молодша модель Google Pixel 6 має дещо скромніші показники: OLED-екран на 6,4 дюймів, розрішення на 1080х2400 пікселів, та частоту оновлення екрану лише на 90 Гц. Оперативна память складає 8 Гб, а користувацька — починаючи зі 1128 Гб. Також тут тільки два блоки основної камери — на 50 Мп основної та 12 Мп ширококутної, а телефото буде відсутній. Селфи-камера теж дещо менша — 8 Мп, як і акумулятор на 4600 мАг. Обидва смартфони працюють на Android 12.

Оставьте комментарий