Кампанія до найромантичнішого сезону від Eldorado.u

Кампанія до найромантичнішого сезону від Eldorado.u

Eldorado.ua разом із креативною агенцією IAMIDEA представили кампанію «Даруйте любов, а все інше — справа техніки». Ролик до сезону подарунків був присвячений нетиповій «жили довго та щасливо» історії кохання.

У новому позиціонуванні Eldorado.ua виступає за те, що техніка це не найголовніше в житті, але вона завжди поряд, коли трапляється щось дійсно важливе. Як і сам Eldorado, який готовий прийти на допомогу в створенні цих моментів.

«В основу філософії бренду Eldorado.ua покладено турботу та підтримку. Рекламна кампанія до 14 лютого акцентує увагу на тому, що для теплих почуттів немає віку,і проявити свою прихильність можна за будь-яких обставин, а з вибором подарунків для близьких допоможе Eldorado.ua» — Оксана Кулікова, директорка з маркетингу Eldorado.ua Любов та її прояви бувають різними і в різному віці. Бренд Eldorado.ua існує заради всіх сімей, онуків та бабусь із дідусями, матерів-одиначок, татусів у декреті та мам, які працюють, підлітків та їхніх батьків, навіть заради майбутніх сімей.

«Історія про хлопчика, який при обмежених умовах зумів створити романтичний подарунок, може бути прикладом для всіх, хто знаходить собі виправдання. Бо кохання— це увага, піклування та щирі почуття.» — Валерія Гаврилюк, копірайтерка IAMIDEA.

Eldorado.ua ставить за мету, у першу чергу, допомагати та підтримувати прояви уваги, головне — намір проявити теплі почуття, а все інше — справа техніки. Eldorado ж допоможе із технікою та завжди буде поруч.

Даруйте любов, а все інше є в магазині Eldorado.ua

Eldorado.ua — зручний омніканальний постачальник техніки та електроніки. Українська компанія з 22-річною історією, один із найбільших ритейлерів країни. Мережа нараховує понад 120 магазинів у більш ніж 60 містах України. ELDORADO входить у рейтинг ТОП-10 кращих роботодавців країни за версією журналу «Бізнес», ekonomika + і delo.ua та за версією Міжнародного кадрового порталу grc.ua. Головний офіс компанії знаходиться в Києві.

Оставьте комментарий