Кінопрем’єри лютого

Кінопрем’єри лютого

Настав другий місяць року, а це значить, що свого роду новорічні канікули в прокатників вже минули, і треба повертатися з новими стрічками, а глядачам — до кінотеатрів, дивитись щось новеньке. У нашій традиційній підбірці ми розповімо пре декілька кінопремєр лютого 2022 в Україні.

Падіння Місяця

Цей фільм-катастрофа від Роланда Еммеріха розповідає про те, як супутник Землі несподівано зійшов з орбіти, та почав рухатися на зіткнення з нашою планетою, спричиняючи чисельні катаклізми. До зіткнення лишились лічені тижні, і НАСА відправляє на Місяц експедицію. Виявилось, що Місяць — це зовсім не те, що людство про нього думало всю свою історію, і що він має багато несподіваних таємниць, укритих під його поверхнею.

Премєра в Україні — 17 лютого

Смерть на Нілі

Всесвітньо відомий детектив Еркюль Пуаро відправляється до Єгипту, але на цей раз не для розслідувань: його чекає круїз по Нілу на честь весілля. Однак трагічні події призводять до того, що Пуаро тепер повинен розслідувати жахливе вбивство замість того, щоб насолоджуватись медовим місяцем.

Премєра в Україні — 9 лютого

Uncharted: Незвідане

Цей довгоочікуваний фільм — пріквел до серії ігор Uncharted, яка розійшлася десятками мільйонів копій, і розповідає про Нейтана — молодого шукача пригод, який знайомиться з Салліваном — шахраєм, який знає про брата Нейтана, а також про секрет золота Магелана, який той сховав, залишивши підказки, і цей клад може зробити напарників мільярдерами.

Премєра в Україні — 10 лютого

Кролецип та Хомяк Темряви

У мультфільмі розповідається про відважного шукача пригод — наполовину кролика, наполовину циплятко, який повинен врятувати свій дім. Для цього йому потрібно буде відправитись в далеку та важку подорож, щоб знайти таємничий артефакт — Хомяка Темряви.

Премєра в Україні — 2 лютого

Найкращі вихідні

У цій комедії будуть поєднані декілька сюжетних ліній, які обєднуються однією локацією — найвідомішим музичним фестивалем України. Волонтер з Німеччини, донька рок-музиканта з Одеси, карєристка зі Львова, друзі з Кривого Рога та інші — всі вони зустрінуться в Києві, і ці вихідні будуть найкращими в їх житті.

Премєра в Україні — 2 лютого

Боротьба з льодом

Пригодницький фільм від Нетфліксу розповідає про початок 20 ст. Датська експедиція зникає в Гренландії, і на її пошуки відправляються відважні дослідники. Вони знають, що експедиція загинула, але повинні дізнатися, що саме спричинило її загибель, і тому вони відправляються на сувору боротьбу проти ледяної стихії і не тільки.

Премєра в Україні — 10 лютого

Оставьте комментарий