Кінопрем’єри грудня 2021

Кінопрем’єри грудня 2021

Грудень є місяцем перегляду традиційних новорічних стрічок, таких як Один вдома та інші, але кіноіндустрія не стоїть на місці, і отже нас чекають і нові фільми, які у майбутньому також можуть стати сімейними. Так як на календарі — 1 грудня, ми представляємо традиційну підбірку кінопремєр місяця, і деякі з них будуть достатньо гучними.

Матриця: Воскресіння

Найбільш очікуваний фільм не тільки грудня, а, мабуть, всього року. Четверта частина легендарної серії поки не спішить розкривати сюжетні ходи, але ми знаємо, що Нео, Трініті та деякі інші герої оригінальної трилогії (окрім Морфеуса, якого зіграє інший актор) будуть мати вже знайомі обличча.

Премєра в Україні — 22 грудня

Оселя Зла: Вітаємо в Раккун-Сіті

Цей фільм буде пріквелом до серії ігор Resident Evil та однойменних фільмів. Фармакологічна корпорація Umbrella проводить ніби то медичні експерименти, але все це призводить до того, що Т-вірус, який було розроблено у лабораторії корпорації в містечку Раккун-Сіті, робить з людей зомбі, і одного дня виривається на волю.

Премєра в Україні — 2 грудня

Людина-павук: Додому шляху немає

Пітер Паркер стикнувся з тим, що його було розкрито: всі знали про те, що Пітер і є Людиною-павуком. Це наражає на небезпеку як і самого Паркера, так і його родину, тож він вирішує звернутися до Доктора Стрейнджа, щоб виправити ситуацію. Але все пішло не так, як бажалося, і у всесвіт Людини-павука увірвалися суперзлодії з інших всесвітів.

Премєра в Україні — 16 грудня

Великий червоний пес Кліфорд

У взичайній американскій сімє живе звичайне, але червоне, щеня. Однак росте воно напрочуд швидко, і з часом виростає значно більше, аніж звичайні собаки. Про це дізнаються представники корпорації, яка замислила щось дуже недобре, і намагається захопити Кліфорда. Але в нього є його двоногі друзі, і разом вони здатни зламати плани корпорації.

Премєра в Україні — 2 грудня

Мій дід — Дід Мороз

Маленький Максим впевнений, що його дідусь — справжній Дід Мороз. І він впевнений, що Дід Мороз живе саме у Києві, і тому відправляється туди, не попередивши свою маму, яка повинна його шукати. У своїй подорожі до столиці Максим зустрічає багато як друзів, так і тих, хто хоче зіпсувати його Новий Рік.

Премєра в Україні — 18 грудня

Вестсайдська історія

Драматичний мюзікл Стівена Спілберга розповідає про Нью-Йорк 1950-х років, який розповідає про взаємовідносини між нащадками емігрантів з Європи та Пуерто-Ріко. Кримінальні клані ворогують між собою, але білий гангстер Тоні закохується у пуерторіканку Марію, брат котрої — один з лідерів пуерторіканскої банди.

Премєра в Україні — 8 грудня

Спенсер: Таємниця принцесі Діани

Принцеса Діана зустрічала Різдво у одному з палаців королівської сімї в Норфолку. Вона ще не знала, що цей сімейний вікенд стане роковим, і вона вирішить, що їй прийдеться розлучитися з принцем Чарльзом.

Премєра в Україні — 9 грудня

Оставьте комментарий