Кінопрем’єри січня 2022

Кінопрем’єри січня 2022

І хоча наша рубрика, у котрій ми розповідаємо про кінопрем’єри поточного місяця, на цей раз дещо запизнілася по очевидним причинам, у своє виправдання можемо також сказати, що не ми одні такі — кіновиробники також пожаліли українського глядача, і нові фільми демонструються пізніше, аніж в інші місяці, і про них ми сьогодні розкажемо, адже, навіть якщо ви не встигли на прем’єрний показ, пропускати деякі фільми все ж не захочеться.

Крик

Мабуть, п’ята частина цього трилера не потребує пояснень, адже маска маніяка з цієї франшизи стала одним из найбільш впізнаваних символів у світовому кіно. Головна героїня повертається у рідне місто, щоб дізнатись про серію нових вбивств, і, звісно, вона опиняється у новій серії вбивств маніяка в масці.

Прем’єра в Україні — 13 січня

Ми — монстри 2

Відьма та Горбун вирішили одружитись вже в досить поважному віці. Але їх викрадає дівчинка, яка має магічні здібності, і щоб звільнити їх сім’я Уілшборнів повинна знов предстати у вигляді вампірші, Франкенштейну, вовкулаки та мумії, адже вони хотять, аби весілля відбулося не дивлячись ні на що.

Прем’єра в Україні — 27 січня

Вальдо

Головний герой фільму у виконанні Мела Гібсона втрачає жінку: її жорстоко вбито. Так як він — відома телезірка, то за справою уважно стежать сотні тисяч американців, але для розслідування було обрано поліцейського, який давно відійшов від справ через конфлікт з керівництвом, і тому живе у будинку в лісі.

Прем’єра в Україні — 27 січня

Антитіла

Світ охопила глобальна пандемія. Вона торкнулась всього людства, і той, хто матиме вакцину від неї, матиме владу над світом. Виявилось, що в однієї дівчини є імунітет, але це буде коштувати їй життя. Про імунітет дізнався голова преступного синдикату, але за дівчину вступився агент ФБР.

Прем’єра в Україні — 6 січня

Три горішка для Попелюшки

Класичний сюжет історії Попелюшки. Вона жила щасливо та забезпечено в родині свого батька, який після смерти матері одружився на іншій жінці. Але після його смерти все стало інакше: мачуха відібрала дім, і Попелюшка стала служанкою в своій власній оселі. Принц заявив, що обирає собі невістку, і мачуха Попелюшки вирішила відправити на бал свою доньку. Здавалося б, Попелюшці немає ні на що надіятись, але раптом вона зустріла принца в лісі.

Прем’єра в Україні — 6 січня

Король Річард: Виховуючи чемпіонок

Батько двох починаючих тенисисток у виконанні Уілла Сміта нічого не розуміє в тенісі, та й тим паче у тому, як виховати справжніх чемпіонів. Але він твердо вирішив: його доньки стануть чемпіонками, адже в них був хист. І не дивлячись на те, що сестри мали талант, роль батька все ж стала суттевою у їх подальшому успіху.

Прем’єра в Україні — 6 січня

Оставьте комментарий