Кінопрем’єри жовтня 2021

Кінопрем’єри жовтня 2021

Осінь у самому розпалі, а так як в цьому році вона видалася не дуже теплою, то краще проводити її або вдома у сімейному колі, або за переглядом фільмів у кінотеатрі з  попкорном. Наша традиційная підбірка прем’єр місяца, а саме жовтня 2021, – до уваги глядачів.

Агент 117: з Африки з любов’ю

Багато хто вважає французького агента 117 пародією на британського агента 007, але це не так: книга про агента 117 була написана раніше. Тим не менше, цей фільм являє собою пародію на Бондіану. 1981 рік, Африка. Вже не молодому агенту 117 випадає важка та небезпечна місія, і на допомогу йому приходить молодий агент 1001.

Прем’єра в Україні – 7 жовтня

Хелловін убиває

Перезапуск всім відомої франшизи 1980-х років. Головна героїня думає, що з маніяком Майклом покінчено, дім спалено разом з ним, але, як виявилося, все не так просто – Майкл живий, і продовжує переслідувати Лорі і її доньку, яким приходиться знову боротися за своє життя, і знову спробувати знищити маніяка.

Прем’єра в Україні – 21 жовтня

Сімейка Адамс: Палаючий тур

Друга частина популярного мультфільму 2019 року про пригоди сімейки Адамс. Цього разу сімейка сідає у свій катафалк і відправляється у відпустку. Звісно, ця подорож буде моторошною, але все ж веселою.

Прем’єра в Україні – 21 жовтня

Монстри на канікулах: Трансформація

Також продовження сімейного мультфільму про незвичайну сімейку. Вампір, Франкенштейн, вовкулака та мумія відправляються у подорож, але не у відпустку – їх бабусю та дідуся, яких викрали прямісінько з їх весілля, утримує в заручниках дівчинка, яка має магічні здібності.

Прем’єра в Україні – 28 жовтня

Остання дуель

Франція, XIV століття. Головний герой звинувачує свого друга в тому, що він згвалтував його жінку. Честь треба відстоювати, тому суд вирішив, що обидва чоловіка повинні зійтись в дуелі. Правим буде той, хто виживе, а інший повинен померти.

Прем’єра в Україні – 21 жовтня

Де грощі?

Український фільм з багатьма добре відомими українцям артистами, такими як DZIDZIO, Ада Роговцева та іншими. Головний герой – піаніст та авантюрист, якому потрібні гроші: його друга заарештували, і він повинен заплатити за його звільнення під заставу. Для цього він влаштовується на роботу до таємничої хазяйки квест-дому, у якому гроші шукає не тільки він.

Прем’єра в Україні – 21 жовтня

Щось не так з Роном

Берні – звичайний шкільник, і, як і всі інші, хоче мати власного робота. Але його Робот на ім’я Рон – не такий, як в його однокласніків. Він несправний, і тому Берні та Рону доведеться пройти через багато пригод, щоб дізнатися, у чому причина несправності Рона.

Прем’єра в Україні – 14 жовтня

 

Минулої ночі в Сохо

Молода дизайнерка Елоїза дивним чином відправляється до Лондона, і не просто до Лондона, а в 1960-ті роки, де опиняється у тілі свого кумира – популярної співачки Сенді. Все йде добре, Елоїза зустрічає свою любов посеред Лондону минулого, але з часом починають відбуватися лякаючі події, а образ Лондона, що Елоїза створила собі в своїх мріях, починає руйнуватись.

Прем’єра в Україні – 28 жовтня

Оставьте комментарий