Конкурс для художників та фотографів від Samsung The Frame

Конкурс для художників та фотографів від Samsung The Frame

Ми вже розповідали про лінійку інтер’єрних телевізорів від Samsung – The Frame –, і тепер компанія пропонує поціновувачам мистецтва дещо цікаве. Нагадаємо, що лінійка Samsung The Frame орієнтована на те, щоб телевізор був витвором мистецтва і прикрасою домівки навіть коли він не використовується. Зокрема, телевізори можуть висіти на стіні у режимі картини – завдяки рамкам, виповненими візуально схожими на рами картин, чи знаходитися на підставці з трьох ніг, що разом з вертикальною оорієнтацією екрану нагадує мольберт.

Цей мистецький ефект здобувається завдяки тому, що телевізор у неактивному стані демонструє витвори мистецтва із власної галереї Art Store, де зібрані витвори класичного та сучасного художнього мистецтв, а також роботи сучасних фотографів.

Галерея продовжує поповнюватися, і Samsung надає можливість для українських художників та фотографів не тільки розмістити свої роботи в Art Store, а й отримати винагороду, про котру дещо пізніше.

Для участі в конкурсі треба бути українським художником чи фотографом віком від 18 років, та з 1 по 31 жовтня зареєструватися на сайті artframe.com.ua. Тематика робіт, в залежності від категорії, наступна: для художників це «Україна через 100 років», а для фотографів – «Моя Україна».

Надіслані роботи буде оцінювати експертне журі, яке складається з Максима Волошина, Каті Тейлор та Кості Лавро у категорії «Художне мистецтво», та Олександр Ладанівський, Сергій Сараханов і Соня Плакидюк у категорії «Фотографія».

Переможці, що посіли перше та друге місце у категорії «Художнє мистецтво» отримають змогу навчатись у КАМА (Київська Академія Медіа Мистецтв), а перший та другий призери у категорії «Фотографія» пройдуть авторський курс у Київській Школі Фотографії, який проведе Дмитро Богачук. Але, на нашу думку, головний приз – це потрапити у галерею Art Store, де роботи митців мають змогу побачити користувачі по всьому світу поряд з шедеврами Лувру, Прадо, Національного Художнього Музею України та інших. Взагалом у галереї застосунку наразі міститься більше ніж 1200 робіт класиків та сучасних митців.

Учасники, які займуть треті місця в своїх категоріях, отримають сертифікат на 5000 гривень. Також буде проводитися онлайн-голосування за приз глядацьких симпатій, і переможець цієї номінації отримає інтер’єрний телевізор лінійки The Frame.

Журі буде оцінювати креативність, іноваційність, свіжість ідей, здатність відчувати речі, яку не будуть апелювати виключно до сучасності, а стануть поза часом. Також увага буде приділятися власному погляду авторів на тему конкурсу, на те, як саме вони здатні розкрити завдання, на різноманітність художних прийомів та технік, увагу до деталей та інше. Взагалі, кожен з учасників журі має власний підхід до оцінки, але зрозуміло, що думка щодо дійсно креативної роботи в них має співпасти. Урочиста онлайн-трансляція конкурсу пройде на сайті самого конкурсу, про дату початку трансляції організатори повідомлять окремо.

Оставьте комментарий