Microsoft: велика презентация, але поки без Windows 11

Microsoft: велика презентация, але поки без Windows 11

Осінь як завжди багата на презентації. Не встигли ми «відійти» від презентацій Apple та Xiaomi, як відбулась презентація ще одного гіганта індустрії – Microsoft. Вона також показала деякі новинки, на які вже встановлено нову операційну систему Microsoft Windows 11, яка буде презентована 6 жовтня. У нашій статті ми розповімо про гаджети, які показав ІТ-гігант.

Microsoft Surface Duo 2

Будемо відверті – Microsoft ніколи не були відомі як виробники популярних смартфонів. Минулорічний «складний» Microsoft Surface Duo, по перше, як такий складним не був, на відміну від  пристроїв конкурентів. Де факто це були два смартфони, з‘єднані між собою. На фоні пристроїв від тієї ж Samsung це рішення виглядало дуже застарілим, і до того ж Microsoft не зуміли здійснити коректну роботу пристрою з двома дисплеями. Тому девайс з застарілою технологією і при цьому високим цінником у продажу провалився.

Однак у новому пристрої пообіцяли виправити всі помилки, і судячи зі всього їм це вдалось – виглядає пристрій більш органічним. У розкритому стані діагональ складає, 8,3 дюйма, а коли смартфон складений, то на проміжку залишається невеликий інформативний екран, на якому відображаються сповіщення і час. Виглядає це досить непогано, а от наскільки зручно – ще побачимо.

Смартфон оснащений потужним флагманським процесором Qualcomm Snapdragon 888, і хоча вже існує 888+ це все одно дуже непогано. Більше радують камери – це три модулі по 12 Мп кожна. А радує це тому, що це повноцінний зовнішній блок камер, на відміну від камери попередньої моделі. Там був тільки один модуль, до того ж він був на внутрішньому розвороті смартфону. Маємо надію, що Microsoft Surface Duo 2 буде успішнішим за свого попередника.

Не дивно, що смартфон-планшет буде підтримувати стилус. Компанія представила і його теж – це Microsoft Slim Pen 2. Стилус здатен вібрувати, імітуючи малювання чи письмо, а також коли користувач робить помилку в слові. Зрозуміло, що навряд остання функція буде підтримуватись в інших мовах, крім англійської, хоча цілком можливо, що список мов будет розширюватись. Автономність девайсу обіцяють до 15 годин, а також він зможе заряджатись бездротовим шляхом.

Microsoft Surface Laptop Studio

І якщо зі смартфонами у Microsoft не склалося, то з ноутбуками справи набагато кращі. Microsoft Surface Laptop Studio це ноутбук з сенсорним екраном діагоналлю 14,4 дюйма з частотою оновлення 120 Гц та розрішенням 2400х1600.

Це також ноутбук-трансформер, який можна використовувати у трьох режимах, які було названо «Ноутбук», «Сцена» та «Студія». «Ноутбук» це стандартний режим використання, «Сцена» — це коли екран закриває клавіатуру, і користуватись можна лише сенсорним екраном, ну а режим «Студія» — це коли ноутбук стає свого роду планшетом (тільки габаритним і досить важким, 1,8 кг). Під капотом у ноутбука процесори Intel Core i5 або i7, при чому у останньому випадку йде відеокарта Nvidia RTX 3050 Ti з 4 Гб, оперативна пам’ять може становити 16 або 32 Гб, а внутрішня – 2 Тб.

Планшети

Microsoft Surface Pro 8 це планшет-ноутбук, який можна використовувати без клавіатури. Діагональ склала 13 дюймів, а частота оновлення без стилуса – 60 Гц, а при використанні нього – 120 Гц. Тут будуть доступні процесори і3б і5 або і7, а оперативна пам’ять буде від 8 Гб до 32 Гб. Користувацька пам’ять складе від 128 Гб до 1 Тб.

Microsoft Surface Go 3. Відносно невеликий планшет, який має діагональ 10,5 дюйма та розрішення 1920х1080. За роботу в нього відповідає процесор Intel Pentium Gold 6500 Y, або Core i3.

Також була продемонстрована миша Microsoft Ocean Plastic Mouse. Якихось технічних деталей про неї невідомо, окрім того, що працюватиме вона від батарейок АА, але цікава вона не тим – вона на 20% складається з пластику, що був виловлений у Світовому океані та перероблений.

Оставьте комментарий