Нові серіали 16-17 липня

Нові серіали 16-17 липня

Серіали стають дедалі популярніші, і здається, що незабаром зможуть витіснити повноцінні кінострічки. Тепер ми почнемо інформувати вас про актуальні новинки та продовження серіалів, які вже встигли захопити свою аудиторію.

Сьогодні ми розкажемо про три серіали, які вийдуть в прокат 16-17 липня.

Human Discoveries (Людські відкриття), Facebook Watch

Мультсеріал для дорослих від Facebook, який розкаже про становлення людської цивілізації. Звісно, він буде розказувати не просто з історичної точки зору, а крізь призму проблем нашого сьогодення – расизм, алкоголізм, нерівність і багато чого іншого.

Pandora (Пандора), The CW

Фантастичний серіал, сюжет якого обертається навколо дівчини на ім’я Джекс, яка навчається в Космічній академії, завдання якої полягає в захисті від іншопланетних чужинців. Але секрет полягає в походженні Джекс, про яке вона дізнається вже курсанткою Академії, що кардинально змінить її життя.

Pearson (Пірсон)

Спін-оф серіалу-драми «Форс-мажори», присвяченого діяльності юридичної компанії. Голова компанії Джесіка Пірсон переїзджає до Чікаго, де і будуть проходити основні події серіалу. Цікаво, що планується деякий відхід від юридичної складової, і серіал буде мати політичну складову сюжету.

 

 

Оставьте комментарий