Подарунки під подушку: що подарувати на Миколая

Подарунки під подушку: що подарувати на Миколая

Подарунки до Дня Святого Миколая – це традиція, яка в деяких родинах замінила новорічні подарунки, адже Новий Рік більше гучне та масове свято, в той час як Миколайчик, як його називають в деяких регіонах України – затишне та домашне свято. У цій статті ми розповімо, що подарувати близьким людям на День Святого Миколая.

Техніка

Звичайно, покласти під подушку холодильник буде не так просто, але є менш габаритна техніка, яка стане приємним сюрпризом. В залежності від бюджету, це може бути, наприклад, смартфон, розумний годинник, повербанк чи бездротові навушники, а може бути й, наприклад, новенький чохол для смартфону чи інший аксесуар. Якщо ж все ж таки вирішити подарувати щось більше – під подушкою можна залишити легкий натяк на те, що саме планується подарувати: наприклад магнітик для холодильника.

Одяг

Мова не про такий одяг, як, наприклад, куртка чи джинси (хоча, звісно, можна й такий), а про те, що асоціюється з затишною атмосферою і с зимніми вечорами. Це можуть бути пухнасті домашні капці, шкарпетки зі смішним малюнком, затишну піжамку або халатик – будь що, що асоціюється з затишною домашньою атмосферою.

Домашні речі

Під цим криється будь що, що використовується вдома. Це може бути ковдра, ароматичні масла або свічки, чашки для кави або чаю, рамки для фотокарток, статуетки тощо. Все те, що асоціюється з комфортом, і що прикрасить домівку. Зазвичай це не дуже дорогі речі, котрі відрізняються саме своєю оригінальністю.

 

Прикраси

Це можуть бути будь які прикраси, які не потребують «особливого» дарування – дорогоцінності, звісно, так зазвичай не дарять, а який небудь браслетик, кулон – чому б і ні. Це також можуть бути і інші речі, які підійдуть до стилю близької людини, але варто зауважити, що тут потребується добре орієнтуватись у стилі, адже може вийти так, що прикраса чи аксесуар не будуть поєднуватись зі стилем.

Подарункові сертифікати

Тут все обмежено тільки фантазією, адже зараз існують сертифікати на будь який смак – від стрибків з парашутом і до ремонту. Треба знати, який сертифікат підійде, і не пропаде за спливом терміну. Наприклад, сертифікати можуть бути такими.

Оставьте комментарий