Презентація Xiaomi у Києві: Mi 11T Pro і не тільки

Презентація Xiaomi у Києві: Mi 11T Pro і не тільки

Ні дня без презентацій, принаймні, восени, коли вони йдуть одна за іншою. Сьогодні ми теж побували на презентації, цього разу в гостях у Xiaomi, у Києві. Презентація була по-діловому короткою, і, хоча вся інформація трималася в секреті, було ясно, що представлять деякі цікаві гаджети, яких раніше не було показано в Україні.

Xiaomi Mi 11Т Pro отримав Snapdragon Qualcomm 888, що означає найбільшу на ринку (за виключенням вкрай рідкого 888+) проїзводимість процесору, 8 та 12 Гб оперативки, AMOLED-екран з 6,67 дюймами і з частотою 120 Гц, HDR 10+. 108+8+5 Мп основною камерою, 16 Мп — фронталкою.

Враховуючи те, що це смартфон наближений до флагманського сегменту, але за ціновими показниками все ж нижчий за нього, це дуже непогані результати.

Особливо зупинимося на камері: так, макро-зйомка дещо не дотягує до показників деяких інших конкурентів, але: по-перше, Xiaomi Mi 11Т Pro якщо і програє, то пристроям, які коштують майже у два рази дорожче, і, по-друге, ця різниця не так помітна. Звичайна Xiaomi Mi 11Т версія відрізняється, фактично, тільки процесором MediaTek. Нажаль, виробники не передгляділи необхідність стандарту захисту IP68, і це ми вважаємо найбільшим недоліком.

Далі було розказано про Xiaomi Mi 11 Lite 5G. Це “облегшена” версія старшої лінійки, вона відрізняється камерою (64+8+5 Мп), процесором Qualcomm Snapdragon 778G, а її AMOLED-дісплей сягає 6,55 дюйма. Також ця модель має 8 Гб ОЗУ, і, як видно з назви, підтримку пятого покоління мобильного звязку. Дещо не зрозуміло, навіщо цей акцент в Україні, де такий стандарт буде введено дуже не скоро, але, вважаємо, що компанія оптимістично налаштована до перспектив розвитку мережі у нашій країні.

Наступним продуктов став планшет Xiaomi Pad 5 діагоналлю 11 дюймів, як у iPad Pro з аналогічною діагоналлю. Частота оновлення екрану в 120 Гц, 13 Мп основної камері, і 8 — селфі-модуля, але найцікавіше те, що планшет має квадродинамікі. Це означає, що у Xiaomi Pad 5 є 4 динаміки, які забезпечують обємне звучання. Звісно, це зроблено для геймінгу та переглядання фільмів у високій якості.

Xiaomi Mi Band 6 вже знайомі українському користувачу. 30 режимів тренування, моніторинг сердцебиття, сну, SРo2 та інше — цим нікого вже не здивуєш. Як і модулем NFC, який тільки тепер був представлений за участю вищого керівництва MasterCard. Так, тепер безконтактна оплата доступна і в новому фітнес-трекері.

Що ми можемо сказати? Ми не будемо занадто хвалити нові пристрої. Так, безконтактна оплата в Mi Band 6 не найзручніша, адже додаток приховано в налаштуваннях, так, Pad 5 має не найтонкіші рамки, так, навіть Xiaomi Mi 11Т Pro має суттеві недоліки, але ми дійсно намагалися віднайти на українському ринку пристрої, які б були схожими за співвідношенням ціни та якості з новими гаджетами від Xiaomi.

Можливо, ми не там шукали, але вважаємо, що презентовані пристрої точно стануть улюбленцями фанатів продукції бренду, а можливо і не тільки їх.

Оставьте комментарий