Redmi Note 11 Pro вже скоро: стали відомі деякі подробиці

Redmi Note 11 Pro вже скоро: стали відомі деякі подробиці

Смартфони серії Redmi Note від Xiaomi вважаються найбільш продаваними смартфонами компанії, тому до них прикута увага всіх шанувальників китайського гіганта. 26 січня відбудеться презентація пристроїв лінійки Redmi Note 11 в Європі, і вже зараз відомо, що саме покаже виробник.

Про цю серію смартфонів ми вже писали, коли у жовтні гаджети вийшли в Китаї, але треба освіжити память. Лінійка складається з трьох пристроїв: це базовий Redmi Note 11, а також дві модели Redmi Note 11 Pro та Pro+. Також існує модель Redmi Note 11 4G, який, скоріш за все, також буде продаватися на європейському ринку (у тому числі в Україні).

У той же час базова модель, фактично, вже присутня, але називається в Європі вона інакше — це Росо М4 Pro. Однак відмінність буде в першу чергу між процесорами — якщо в гаджеті Росо встановлено процесор Helios G88, то в Redmi Note 11 процесор вже буде від Qualcomm – Snapdragon 680.

AMOLED-дисплей буде мати діагональ 6,4 дюйми, потрійний блок камер (50+8+2 Мп), а також параметри памяті 4 Гб ОЗУ та 64 чи 128 користувацької. Ємність акумулятора становить 5000 мАг.

Pro-версія також отримає процесор від Qualcomm, потрійну камеру з 108 Мп основного датчика. Деякі аналітики переконані,і що цей гаджет буде нагадувати Xiaomi Civi – модель смартфону з процессором Snapdragon 778G. Також є ймовірність, що оснащено пристрій буде 8 або 12 Гб ОЗУ.

Взагалі деталей про “прошку” не дуже багато саме тому, що аналогів накшталт озвученої вище моделі від Росо в нього не було. Втім, все стане відомо саме 26 січня, і ми детально розповімо про неї після того, як вона відбудеться.

Але вже зараз можна сказати — принаймні в Україні нова серія може стати бестселлером, саме тому, що поєдную доволі непогані характеристики і при цьому — відносно невелику ціну.

Оставьте комментарий