Samsung Neo QLED 98: величезний екран і для фільмів, і для геймінгу

Samsung Neo QLED 98: величезний екран і для фільмів, і для геймінгу

У минулій статті ми розповідали про те, які новинки були представлені на CES 2022, одній з найбільших конференцій технологій світу, але вона була присвячена суто технологіям, які ще не скоро увійдуть в побут пересічного користувача. Сьогодні ж ми розповімо про телевізори від компанії Samsung, які були представлені також, і які у найближчий час опиняться на ринку — а саме Samsung Neo QLED з діагоналлю 98 дюймів, що, як кожен погодиться, досить нетривіально зважаючи на діагональ.

Дизайн телевізора, як і в деяких інших серіях компанії, це доповнення до дизайну приміщення. Тобто, це не тільки пристрій для того, щоб дивитися кінофільми, а ще й прикраса. Все це завдяки ультратонкому дизайну, а також високій чіткості зображення. Наприклад, у новій серії задіяні такі технології як Quantum Mini LED, Quantum Matrix та Neo Quantum 4K , а охоплення кольорів сягає 100 відсотків.

Quantum Mini LED — це зменшені світлодіоди. Якщо не вдаватися в технічні деталі, то це — щільне розміщення світлодіодів, що забезпечує детальність та чіткість зображення. Quantum Matrix, у свою чергу, контролює світлодіоди, та, в свою чергу, забезпечує 12-бітну градацію яскравості. Якщо, знову ж таки, говорити про технології без термінології, то це означає, що контрастність, яскравість та насиченість зображення будуть перевершувати аналогічні телевізори.

Звісно, не обійшлося і без 4К-якості, що вже поступово стає стандартом зображенння. Штучний інтелект здатен аналізувати контент, та поліпшувати його до якості 4К, тобто, фільми у гіршій якості тепер будуть мати підвищену якість. Також реалізована технологія Anti Reflection — мабуть, багатьом знайома ситуація, коли лампа, Сонце чи інші джерела світла заважають перегляду фільму. Ця технологія призвана цього не допускати.

Була приділена увага і звучанню. Object Tracking Sound+ — це технологія, реалізована в телевізорі, і котра забезпечує об’ємне звучання. Також телевізор здатен аналізувати приміщення, в котрому переглядається фільм, і підлаштовуватись під нього заради комфорту перегляду. Називається ця функція SpaceFit.

Цікаво те, що вона анализує не тільки розмір приміщення, а і, наприклад, фізичні фактори — де знаходиться килим, де стіна, тощо. Підкреслюються також сцени з голосом — наприклад, якщо сусід вирішив зробити ремонт саме в той час, коли ви вирішили переглянути фільм, то технологія підсилювання голосу дозволить не пропустити важливий діалог.

Також приділили увагу геймінгу, адже багато користувачів купують телевізори саме для цього. Motion Xcelerator Turbo+, наприклад, оптимізує зображення так, що 120 Гц при якості 4К буде плавним в динамічних сценах. Підтримується співвідношення сторін 21:9 та навіть 32:9, що дає переваги в полі огляду, а, отже, в грі. Також можна регулювати співвідношення сторін в режимі реального часу, налаштовувати ігрові гарнітури, і багато чого іншого, що зробить телевізор ідеальним геймерським пристроєм.

Оставьте комментарий