Скиборізка: як обрати

Скиборізка: як обрати

Коли ріжеш хліб і ковбасу на бутерброди, щоб швидше сісти перед екраном з улюбленим фільмом або серіалом — то, звичайно, товщина і акуратність скибочок хвилює в останню чергу. Однак іноді необхідно сервірувати стіл для гостей, і тоді товщина і акуратність скибок сиру, хліба, ковбаси або овочів значать вже куди більше. Для того, щоб швидко, без особливих зусиль і акуратно нарізати продукти існують Ломтерізки, або ж слайсери.

Ці прилади добре знайомі тому, хто хоч раз купував, наприклад, ковбасу на вагу. Продавець бере великий шматок ковбаси, і нарізає його рівними скибочками, після чого упаковує і передає покупцеві. Як це часто буває, з професійної сфери пристрою перебираються в побутову, і ломтерезка не стала винятком. У цій статті ми розповімо про те, як вибрати слайсер для будинку.

вид

Скиборізки можна розділити на механічні, що зводяться в дію рукою користувача, і електричні. Механічні коштують дешево, але все ж вимагають докладання зусиль, і в продажу зустрічаються рідко. А електричні можна поділити на два види:

Автоматична. Їх найчастіше використовують у професійній сфері. Нарізка продуктів відбувається без участі користувача, і йому залишається тільки помістити продукт на робочу поверхню і встановити потрібну товщину нарізки.
Напівавтоматична. Ніж приводиться в дію за рахунок електрики, але в цілому конструкція рухається за допомогою користувача. Це найпоширеніший різновид побутових скиборізок.

Результаты перевода
потужність

Чим вище цей параметр — тим легше ломтерезке працювати з твердими продуктами. Наприклад, якщо для нарізки докторської ковбаси великої потужності не потрібно, то для акуратної нарізки твердого сиру потрібно більш висока потужність. Оптимальною потужністю для домашнього слайсера буде потужність в діапазоні 100-150 Вт.

ніж

Очевидно, це — один з основних компонентів Ломтерізки, і на нього варто звертати увагу. Вони бувають керамічними або з нержавіючої сталі, але особливої різниці для рядового користувача немає, важливіше тип його заточування:

Пряма. Ножі з такою заточуванням порівняно дешевше, проте гірше справляються з нарізкою продуктів неоднорідну структуру, наприклад хліба.
Хвилеподібна. Такий ніж має спеціальні зубчики, і краще справляється з нарізкою продуктів різної структури — як однорідної, так і немає.
Діаметр ножа побутової Ломтерізки варто вибирати між 180 і 250 мм.

Додаткові функції

  1. Залежно від моделі, у Ломтерізки можуть бути наступні функції:

Оставьте комментарий