Tefal Ingenio — посуд для сучасної кухні

Tefal Ingenio — посуд для сучасної кухні

Ми глибоко переконані, що посуд, у якого немає з’ємної ручки – це вже майже архаїзм, і треба переходити на новий формат. У цій статті ми розглянемо сучасний набір посуду зі з’ємними ручками на прикладі наборів посуду від Tefal – Ingenio.

Перше, у чому полягає інноваційність – це практичність, до якої досі не дійшла більшість виробників посуду. Цикл користування посудом можна поділити на етапи: з плити, в духовку, на стіл та в холодильник. Завдяки тому, що ручка легко знімається, можна зекономити до 50% простору, тому посуд можна вважати універсальним, а їжу не обовязково, наприклад, перекладати з каструлі в інший посуд перед тим, як покласти в холодильник. Також це спрощує приготування декількох страв одночасно – посуд не заважає один одному на плиті чи у духовці.

З’ємна ручка, звісно, була реалізована не тільки у Tefal Ingenio, але тут нам відомі деякі факти, які можна розцінювати як перевагу. Справа в тому, що інженери компанії близько 15 років розробляли механізм потрійної фіксації, який дозволяє надійно фіксувати посуд, і, до того ж, інженери обіцяють, що така система витримує до 10 кілограмів ваги. Сумніваємося, що хтось готує аж стільки, але це свідчить про те, що у компанії серйозно підійшли до питання надійності. Доречі, гарантія складає 10 років на механізм фіксації.

Дещо про набори: лінійка представлена як індукційним, так і не індукційним посудом. Неіндукційних набори Elegance два: перший складається з трьох предметів, а саме сковорідок на 24 і 28 сантиметрів та ручки, а другий – з шести предметів, серед яких також дві сковорідки на 24 і 28 см, ківш, сковорода Вок, ручка та пластикова кришка 20 см.

Індукційний посуд Eco Respect представлений такими наборами: тут дві сковороди на 22 і 26 сантиметрів, а також з’ємна ручка. Назва набору значить те, що посуд зроблений з алюмінію, і є на 100% придатним для переробки.

Набір Authentic у вигляді традиційного посуду представлений шістьма предметами: сковорідки 22\26 см та Вок на 26 см, ківш 20 см, пластикова кришка також на 20 см, і, звісно, ручка.

Ingenios Chef’s – це чотири предмети: ківш на 18 см, глибока сковорідка діаметром 22 см, звичайна сковорідка з 26 см, та і куди ж без ручки.

Ingenio My Essential MIX  має чотири предмети, серед яких ручка, сковорідка з 26 см, ківш з 18 см, пластикова кришка з 18 см.

Ingenio Emotio – це набір посуду з нержавіючої сталі, який містить аж 10 предметів: сковорідки з 22 і 26 см, сотейник з 24 см, два ківша на 16 і 20 см, дві пластикові кришки з 16 і 20 см, а крім того є ще й скляна кришка 24 см. Також тут є ручка та лопатка.

І, нарешті, Ingenio Expertise, який має дві комплектації. Перша це три предмети – сковорідки на 24 та 28 см з ручкою, а другий – аж 11 предметів: три сковорідки – 22 і 26 см плюс Вок на 26 см, два ківши з 16 і 20 см і сотейник 24 см, металічна лопатка, ручка, а також набір пластикових кришок з 16, 18 та 20 см.

Тож ми бачимо, що наборів, як індукційних, так і ні, представлено багато. Але головною особливістю, яка їх об’єднує, можна беззаперечно назвати з’ємну ручку, адже це найзручніший формат, який економить місце та робить посуд універсальним.

Оставьте комментарий