В Україні підвели підсумки Чорної п’ятниці. Яку техніку найбільше купували

В Україні підвели підсумки Чорної п’ятниці. Яку техніку найбільше купували

Великий український ритейлер техніки та електроніки Eldorado розповів про те, як пройшов розпродаж цього року, яка динаміка продажів у порівнянні з попередньою «Чорною п’ятницею» 2020 року та які категорії товарів мали особливий попит.

Цьогорічна чорна п’ятниця тривала тиждень. В Eldorado Чорна п’ятниця тривала з 22.11 до 28.11 і знижки сягали 70%. Це дозволило уникнути штовханини в саму «чорну п’ятницю» та допомогло усім покупцям придбати бажане, дотримуючись карантинних обмежень.

Середній чек виріс

У період Чорної п’ятниці середній чек виріс більше ніж на 50%.

Найбільшим попитом під час Чорної п’ятниці 2021 року користувалися товари преміум сегменту усіх категоріях. Зріст продажів на деякі моделі сягав 30 разів.

Майже мільйон відвідувачів, 60 фур з товарами щодня та збільшення товарообігу у понад 4 рази.

В цей період, у порівнянні з попередніми тижнями листопада-жовтня, збільшився товарообіг у понад 4 рази.

Магазини Eldorado по всій Україні прийняли майже 1 мільйон відвідувачів.

Продажі чорної п’ятниці 2021 року суттєво виросли у порівнянні з попереднім роком.

З 22 по 29 щодня з розподільчого центру Eldorado виїжджало 60 фур з товаром. Протягом тижня у столиці, наприклад, доставляли 700 замовлень щодня та були найшвидшими серед конкурентів – єдині, хто пропонував доставку вже наступного дня. Наші клієнти отримали 5 000 замовлень за допомогою кур’єрських партнерів.

TOP-10. Що купували в чорну п’ятницю 2021:

З року в рік на першому місці за кількістю проданих одиниць залишаються телевізори. В цьому році найбільшим попитом користувались телевізори діагоналлю від 55 дюймів.

В порівнянні з Чорною п’ятницею 2020 року в цьому році найбільше зросли продажі кавомашин. Також значно виросли пилососи, в середньому на 45%, при цьому в категорії пилососів найбільший приріст показали ручні пилососи та роботи-пилососи.

TOP10 категорій Чорної п’ятниці для нас стали:

    1. Телевізори.
    2. Кавомашини
    3. Холодильники
    4. Пральні машини
    5. Ноутбуки
    6. Пилососи
    7. Духові шафи
    8. Посудомийні машини
    9. Варильні поверхні
    10. Плити

Практично 3 000 000 онлайн-сесій за тиждень:

Тенденція зростання популярності продажів онлайн зберігається і в Чорну п’ятницю. Так відвідування онлайн-магазину Eldorado сягало майже 500 000 тисяч вдень. При цьому онлайн найчастіше купували кавомашини та смартфони, а найбільше цікавили клієнтів онлайн такі товари:

       1. Кавомашини
       2. Блендери
       1. Телевізори
       1. Пилососи
       2. Мікрохвильовки
       3. Смартфони
       4. Тримери
       1. Пральні машини
       2. Грилі
       3. Холодильники

В Eldorado запевняють, що в цьому році особливо важливо було дати вигідні ціни на холодильники, пральні та посудомийні машини, газові плити, морозильники та інші прилади, що купуються на роки. На ці категорії товарів знижки сягали 32%.

Враховуючи чималу ціну техніки, знижка на будь-який товар у відсотковому співвідношенні суттєва – так насправді кожна сім’я змогла заощадити кілька тисяч гривень.

Довідка:

Eldoradoзручний сімейний постачальник домашньої техніки та електроніки, представлений в оф-лайн і он-лайн середовищі. Компанії з 22-річною історією, один з найбільших ритейлерів України. Мережа нараховує понад 120 магазинів в більш ніж 50 містах України. Компанія пропонує вибір з майже 60 000 моделей сучасної персональної техніки провідних виробників. ELDORADO входить у рейтинг ТОП-10 кращих роботодавців країни за версією журналу «Бізнес», ekonomika + і delo.ua та за версією Міжнародного кадрового порталу grc.ua. Головний офіс компанії знаходиться в Києві.

Оставьте комментарий