Сучасні технології дозволяють приймати мінімальну участь у налаштуванні гаджетів, але все ж це інколи доводиться робити. Можна уявити, що ти купив собі фітнес-браслет, а він чомусь не включається чи не синхронізується зі смартфоном. Що робити в таких випадках — ми розповімо сьогодні.
Включення браслету
Зазвичай браслети вмикаються, коли в них достатньо заряду, і для цього не потребується додаткова фізична кнопка. Якщо фітнес-браслет не вмикається навіть після підзаряджання — то це може бути приводом для того, щоб звернутися в сервісні служби.
Як і де правильно носити
Відвовідь, здавалося б, банальна — на руці, але є нюанси. Наприклад, вимірювання кількості кроків: браслет треба носити на руці, яка менш активна, так як браслет вимірює не крокування ніг, а саме рух руки, і у такому випадку жестикуляція може бути ним розцінена як кроки, що призведе до неточних результатів. Але, зазвичай, носять їх як носили б звичайний годинник, тобто, у більшості випадків, на лівій руці.
Щодо інших функцій, наприклад, вимірювання пульсу — то браслет краще носити на декілька сантиметрів вище суглобу кисті руки, це також підвищить точність вимірювання. Також ремінець браслету повинен щільно контактувати з рукою, адже від цього залежить точність вимірювання показників організму — якщо ремінець буде досить вільно триматись на руці, то браслет не зможе точно зібрати точну інформацію про пульс.
Як синхронізувати зі смартфоном
Кожен фітнес-браслет по замовченню має Bluetooth, який працює постійно, тому треба вімкнути функцію лише на смартфоні. Тоді пристрій запропонує підключити фітнес-браслет, і треба буде лише підтвердити операцію на браслеті.
Можна, звісно, взагалі не підключати браслет до смартфону, але в парі зі смартфоном гаджет стає більш повноцінним, наприклад, дає доступ до статистики та інше. Більшість браслетів працює зі смартфонами як на Android, так і iOS, варто лише зазначити що версія операційних систем має бути більш менш сучасною.
Час та дата
Встановити необхідний час та дату дуже просто — це робиться автоматично, коли фітнес-браслет синхронізується зі смартфоном. На браслеті встановлюється час та дата, встановлені на смартфоні, і вони підтягуються самостійно.
Інші функції
Трекери мають багато функцій та режимів, і ми не будемо говорити про всі:
-
Включення при піднятті руки. Це зручна функція, яка дозволить суттєво економити заряд гаджета, у тому числі в ночі.
-
Відображення на екрані. На головному екрані буде демонструватись час, дата, кількість пройдених кроків, пульс та деякі інші найважливіші параметри, в залежності від моделі.
-
Розумний будильник. Він же пульсометр, адже аналізує пульс людини, що спить, і будить її тоді, коли вона найбільше готова до пробудження.
-
Повідомлення. Деякі фітнес-браслети дозволяють відстежувати вхідні дзвінки та повідомлення, що зручно, наприклад, на тренуванні, і дозволяє не бігати до телефону кожну хвилину, знаходячись на тренуванні.
Якщо підвести висновок, то фітнес-браслет налаштувати достатньо легко, адже це свого роду “молодший брат” смарт-годинників, які дійсно потрібно налаштовувати під себе, і які мають безліч нюансів. В той же час фітнес-браслет — це гаджет, який можна один раз надіти і забути про його присутність, все інше він зробить вже сам.