Як обрати машинку для видалення катишків

Як обрати машинку для видалення катишків

Зима — це період найбільш активного використання одягу з трикотажу та шерсті. Але волокна тканини при постійному використанні можуть витягуватись, та створювати катишки. В самих катишках нічого небезпечного немає, але виглядають вони не досить естетично, тому них треба позбавлятись. Це можна робити як підручними способами, наприклад, бритвою чи скотчем, а можна купити спеціальну машинку для видалення катишків, про які ми поговоримо сьогодні.

Розмір

Перше, на що звертає увагу пересічний користувач — це габарити пристроя. Тут все досить просто — чим більшим буде обєм робіт (наприклад, одягу з катишками багато), тим більшими мають бути габарити. І навпаки — якщо видалення катишків це дуже нечастий процес, то можна обійтися невеликим пристроєм.

Живлення

Як і багато інших пристроїв для дому, машинки для видалення катишків можна поділити на:

  • Ті, що живляться від мережі. Це зазвичай більш габаритні пристрої для великого обєму робіт. Користувач обмежений довжиною дроту, але може не турбуватись, що пристрій сяде прямо посеред процесу роботи.

  • Бездротові. Вони компактніші, легші, їх можна брати з собою, наприклад, у відрядження, але треба періодично підзаряжати. Втім, одного заряду вистачить на светер чи пальто абсолютно точно.

Сітка

Варто звернути увагу на те, як виповнено сітку, яка прикриває леза у пристроя. Машинка для видалення катишків діє по принципу звичайної бритви або триммера, тобто є ріжучи леза, які для безпеки прикриті сіткою. Сітка може бути з великими отворами, або ж з маленькими, і вони мають свої мінуси.

Наприклад, великі отвори на сітці призведуть до того, що очистка одягу буде не дуже ретельною, у той час як маленькі отвори можуть забиватися нитками. Тому при можливості порівняти обирати краще за все який небудь середній варіант. Матеріал сітки також досить важливий параметр — краще, якщо вона буде металева, але пластикові сітки теж бувають досить міцні. Але у випадку з пластиковими сітками треба зауважити, що пристрій має бути від надійного виробника. Площа самої сітки — це площа, яку охоплює чистка, тому варто обирати пристрій з оптимальною площею “під руку”. Більш габаритні пристрої мають велику площу, але менш зручні у використанні.

Комплектація

В залежності від моделі в комплектації може бути наступне:

  • Щітка для очищення сітки від тканини.

  • Резервуар для зрізаної тканини. Його обєм повинен бути достатнім для того, щоб не зупиняти часто процес чистки для того, щоб очистити, власне, сам резервуар.

  • Чохол для пристроя та комплектуючих.

  • Захисна кришка для сітки. Особливо це актуально для пристроїв з пластиковими сітками.

Загальні поради

Користуватись машинкою правильно потрібно так: спочатку треба перевірити заряд акумулятора, або ж, якщо модель дротова, забезпечити зручний доступ до розетки. Потім перевірити резервуар, і за необхідности очистити його від тканини. Також треба перевірити сітку. Потім очистка одягу проводиться у середньому темпі, а висота ножів регулюється за необхідністю. Після процесу очистки одягу треба очистити резервуар та сітку, та за необхідності змазати ножі маслом.

Оставьте комментарий