Як обрати недорогу мікрохвильову піч для офісу

Як обрати недорогу мікрохвильову піч для офісу

При виборі кухонної техніки для дому зокрема мікрохвильовок, діє принцип: не економити на функціоналі. Це не означає, що треба неодмінно брати найдорожчу техніку, але все ж варто замислитись: якась функція може бути на перший погляд не дуже потрібною, але інколи виявляється, що ця функція дуже корисна, але «потяг пішов» — мікрохвильовка вже куплена. Зокрема це стосується функцій, що пов’язані з приготуванням їжі, а не тільки розігріванням.

У той самий час вибір мікрохвильовки до офісу відрізняється в інший бік, адже виклики, які стоять перед мікрохвильвокой на офісній кухні будуть відрізнятись досить кардинально.

Так, наприклад, сучасна мікрохвильовка для дому майже завжди має функцію грилю, а також довгострокові програми приготування. Це додає вартості пристрою, але все ж це необхідний функціонал для дому. Ще уснують, наприклад, програми відстроченого старту, конвекції, обробки парою. У той же час в офісах розігрівають їжу, яку беруть у судочках з дому, і додаткові функції приготування їжі у цьому випадку не потребуються.

 

Можна зупинити вибір на так званих соло-печах, які мають один випромінювач, недорого коштуют, і для використання у домашніх сценаріях можуть використовуватись лише як допоміжний пристрій для духовки, але окремо не підходять, адже можуть розігрівати їжу лише зовні, і всередині вона може залишитись нерозігрітою. Але у випадках з офісними обідами це не критично.

Габарити мікрохвильовки для офісу та сім’ї також будуть рызними. У той час, як страви для сімейної вечері будуть досить великими, офісний обід буде досить невеликим, і малоймовірно, що декілька співробітників будуть одночасно розігрівати свій обід. Тому на габаритах техніки можна зекономити, та взяти мікрохвильовку об’ємом до 20 літрів. Домашній пристрій повинен бути трошки більшим, а от мікрохвильовки-замінники духової шафи взагалі будуть більше ніж 30 літрів.

Наступний параметр – це потужність. Від неї залежить те, як швидко буде готуватись чи розігріватись страва. Для повноцінного приготування їжі потужність повинна становити від 800 Вт, для швидкої розморозки – біля 500 Вт, а для того, щоб розігріти обід, принесений з дому, буде достатньо пристрою потужністю 100-300 Вт.

Для використання мікрохвильовки вдома може підійти різний тип керування – сенсорний, механічний, кнопочний з дисплеєм. Але варто зазначити, що з офісним приладом будуть працювати багато людей, тому найкращим вибором буде мікрохвильвовка з механічним типом управління, адже вона стійка до фізичного впливу, проста у використанні (не кожен співробітник розбереться з сенсорним керуванням), і також її легко чистити.

Внутрішне покриття – важливий параметр, але є деякі нюанси. Наприклад, емаль – її легко чистити, мікрохвильовки з емальованою внутрішньою поверхнею дешевші за аналоги з керамічною поверхнею чи зі сталевою, але вони мають суттєвий мінус – вони не настільки стійкі до високих температур. Але, як ми і говорили вище, офісна мікрохвильовка не надто потужна (нагадаємо, 100-300 Вт), тому високих температур там не буде, і можна зекономити на покритті.

Що стосується загальних правил користуванням мікрохвильовкою – то можна дати лише загальні поради, такі як звертати увагу на техніку безпеки, але, вважаємо, що дорослі співробітники офісу повинні самі це знати. Є також питання етики у колективі – після використання мікрохвильовки кожен повинен її очистити, якщо щось забруднилося, але це вже питання відносин у межах колективу.

Оставьте комментарий