Як зберегти життя смартфону взимку

Як зберегти життя смартфону взимку

Цьогорічна зима на більшій частині України навряд може назватися дуже холодною, але смартфони, які є у кожного, хто читає цю статтю, у більшості випадків, спеціалізовані дещо під більш теплий клімат, ніж є в нас. Смартфони на морозі мають властивість швидше розряджатись, а в деяких випадках навіть ламатись, тому у цій статті ми розповімо, як зберегти смартфон від холодів.

Де носити

Відповіть очевидна — у внутрішніх кишенях. Також краще носити смартфон у бокових кишенях, а не у задніх, адже підзковзнутися можна у будь який момент, і у випадку задніх кишень джинсів це майже стовідсотково погано закінчиться для смартфону, навіть якщо він у чохлі.

Ще краще буде носити гаджет у внутрішній кишені куртки — не дуже зручно діставати, але при наявності навушників на дзвінки відповідати зручніше. До того ж, у такому випадку шанс на викрадення смартфону зводиться практично до нулю.

Чому шкодить

Спеціалісти Apple якось зазначили: акумулятори смартфонів найчастіше страждають від температур нижче 0 та вище 35. Скляний корпус краще, аніж алюмінієвий, чинить спротив холоду, однак акумулятор всеодно реагує на низькі температури, і саджається скоріше.

Також коли користувач повертається з холодної вулиці додому, то у смартфоні може виникнути волога у вигляді конденсату, який може зашкодити смартфонам, навіть захищеним від вологи.

Ще існує шкода для дисплеїв, але це вже більше проблема минулого — рідкі кристали LCD-дисплеїв заморожувались, що могло пошкодити пристрою, але сучасні OLED-екрани у міншій мірі реагують на температури. І все ж таки не треба намагатися відігріти дисплей OLED чи IPS власним диханням, адже це також створює конденсат. Мерехтіння екрану означає пониження швидкості оновлення, і краще прибрати пристрій у кишеню.

Якщо смартфон впав у сніг

У випадку, коли він пролежав не надто довго, треба робити те саме, як би він впав у воду (навіть якщо гаджет захищений). Але краще брати сорбенти, такі як силикагель, а не рис, як всі звикли вважати.

Силикагель — як би то було не смішно — це матеріал, який використовується у котячих наповнювачях для лотків, і працює він значно краще, аніж рис. І, звісно, неможна заряджати пристрій, доки він остаточно не висохне.

Оставьте комментарий