Які функції та додатки повинні бути у дитини на смарт-годиннику

Які функції та додатки повинні бути у дитини на смарт-годиннику

Звісно, сучасна дитина з найменшого віку тісно взаємодіє з різноманітними гаджетами, і іноді знає про них куди більше, ніж її батьки, але все ж таки деякий контроль над дитиною у електронному та реальному світі все ж бути повинен.

Важливо не переходити тонку лінію, яка відділяє батьківський контроль заради безпеки дитини і порушення її особистої свободи, і використовувати функції лише заради безпеки. У цій статті ми розповімо, які застосунки повинні бути на гаджеті маленької дитини, та наведемо декілька прикладів таких застосунків.

GPS-локація. Це, напевне, найнеобхідніша функція для батьків, адже вони можуть знати все про пересування и місцезнаходження дитини. Якщо мова йде про смарт-годинник з можливістю відслідковувати локацію, то такий годинник має підтримувати функцію відслідковування зняття гаджету з руки. Цю функцію можна використовувати, якщо дитина, наприклад, зніме гаджет у школі, та піде в якесь інше місце. Також деякі додатки в кінці дня демонструють батькам історію маршрутів дитини.

Також у гаджеті має бути функція дистанційної активації мікрофону. Наприклад, ця функція зможе не тільки транслювати, що говорить дитина, а й звуки та розмови поряд з нею. Наприклад, можна активувати функцію, щоб дізнатися, як з дитиною розмовляють викладачі або інші діти. У більшості додатків така функція називається «тихий дзвінок».

Є також різновид функції геолокації, де можна не відслідковувати переміщення дитини онлайн, а отримувати сповіщення, коли дитина досягає контрольної точки. Наприклад, до батьківського смартфону прийде сповіщення, що дитина дісталася школи, дому або іншої відміченої точки. Ще можна задіяти функцію, за допомогою якої можна зазначити зону діаметром до 2 кілометрів, і якщо дитина покине цю зону, то гаджет сповістить про це батьків.

Контроль заряду. Ця функція може сповістити батьків про те, що гаджет дитини сідає. Також дитина не зможе сказати, що гаджет був відключений через те, що акумулятор сів.

Кнопка SOS. Якщо дитина визначить ситуацію як небезпечну, то гаджет починає дзвонити на декілька номерів (зазвичай доступні три номери). Важливо також пояснити дитині, що кнопка SOS тільки для надзвичайних ситуацій, і просто так її натискати не можна.

Здоров’я. В залежності від «навороченості» гаджета батьки можуть відслідковувати стан здоров’я дитини. Як мінімум, гаджет може надавати інформацію про якість та тривалість сну, а також про кількість пройдених за день кілометрів. Більш функціональні гаджети можуть надавати більш детальну інформацію про дитину, наприклад, серцебиття та інше.

Тепер розповімо про деякі з таких додатків:

  • SeTracker. Це популярний додаток, який для коректної роботи потребує наявності в смарт-годиннику SIM-карти. Не дивлячись на те, що налаштування додатку не найпростіше, він має всі основні функції, такі як відстежування геолокації, тривожна кнопка, тихий дзвінок, контроль якості сну та інше.
  • Step by Step. За допомогою цього додатку гаджет з GPS-навігацією надає детальну інформацію про маршрут дитини, а також дає можливість прослуховувати оточуючі дитину звуки, має функцію SOS та інші.
  • РАХ+. Цей додаток має досить простий інтерфейс і набір основних функцій, а також підтримує одразу декілька (в теорії – скільки завгодно) годинників, але є і мінус – застосунок безкоштовний тільки перший місяць користування.
  • KidsControl. Застосунок, у якому на одній карті відображається вся сім’я, і де є можливість прокласти найкоротший маршрут до місцерозташування дитини. Проте у цьому застосунку немає функції тихого дзвінка.
  • Wokka Lokka. Застосунок зі швидкою технічною підтримкою і з широким функціоналом, головним мінусом якого можна назвати лише порівняно високу ціну. Там є всі необхідні функції, особистий кабінет та інше.

Оставьте комментарий